Armet Bis – o nas

Działamy na rynku od czerwca 1996 roku. Od początku naszego istnienia zajmujemy się produkcją najwyższej jakości mebli dostosowanych do różnych potrzeb naszych Klientów. Wyznaczamy nowe kierunki rozwoju  branży, wdrażając nowoczesne technologie i kreatywne rozwiązania dla przestrzeni biznesowej, komercyjnej, biurowej, hotelowej, a także do lokali gastronomicznych i stacji benzynowych. Stawiamy na niepowtarzalność oraz partnerstwo we współpracy z Klientami – dlatego inwestujemy nie tylko w nasze umiejętności, ale też rozwój relacji biznesowych. Mogą być Państwo pewni naszego stuprocentowego zaangażowania w wykonywaną pracę.

 

Nasz zespół

Zespół Armet Bis tworzą doświadczeni specjaliści, w tym sześciu inżynierów technologii drewna oraz dwóch inżynierów budowy maszyn. Nasz zakład produkcyjny specjalizuje się w obróbce drewna. Przy realizacji projektów współpracujemy z partnerami z całego świata. Mamy dzięki temu gwarancję, że nasz łańcuch dostaw komponentów działa bez zarzutu. W procesie produkcji korzystamy z takich materiałów jak: płyta laminowana, okleina naturalna, mdf lakierowany, laminat hpl, plexi, szkło akrylowe, elementy metalowe oraz stal nierdzewna (polerowana, szlifowana). Bierzemy pod uwagę określone specyfikacje materiałów oraz stopień złożoności produkcji.

Nasi klienci

Naszym atutem jest duża liczba zleceń zrealizowanych na terenie całej Europy i poza jej granicami. Każdy Klient jest dla nas ważny, a jego satysfakcja z efektów naszej pracy to cel istnienia firmy. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą wkrótce do stale powiększającego się grona Klientów firmy Armet Bis. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Port lotniczy
Alexander
ATC Cargo
NDI