Kariera w naszej firmie

Najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie. Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin. Łączy nas wspólna pasja, która jest zarazem naszą codzienną pracą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zgrany i kompetentny zespół jest kluczem do utrzymania naszej pozycji na rynku. Przywiązujemy dużą wagę do poziomu wiedzy naszych pracowników, ich wykształcenia i zaangażowania.

Jako producent mebli biznesowych dbający o swoją markę poszukujemy najlepszych i najbardziej zmotywowanych kandydatów do pracy, którzy staną się częścią naszego zespołu. Zależy nam szczególnie na Waszych kompetencjach oraz profesjonalizmie wykazywanym w realizowaniu codziennych zadań. Celem Armet Bis jest budowanie zespołu, dla którego współtworzenie sukcesu firmy to element realizacji osobistych planów zawodowych.

 

 

  Imię:
  Nazwisko:
  E-mail:
  Adres:
  Numer telefonu:
  Treść:

  List motywacyjny

  Nasi klienci

  Naszym atutem jest duża liczba zleceń zrealizowanych na terenie całej Europy i poza jej granicami. Każdy Klient jest dla nas ważny, a jego satysfakcja z efektów naszej pracy to cel istnienia firmy. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą wkrótce do stale powiększającego się grona Klientów firmy Armet Bis. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

  Port lotniczy
  Alexander
  ATC Cargo
  NDI